Drukuj
  1. Dostęp do wybranych treści serwisu nadawany jest tylko członkom Wspólnoty Nazaret i tylko na ich indywidualne życzenie. Prośbę o utworzenie konta należy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  2. Treści znajdujące się na stronach z ograniczonym dostępem (włączając zdjęcia, nagrania audio i wideo), nie są przeznaczone dla osób spoza Wspólnoty Nazaret. Udostępnianie treści osobom postronnym powinno być każdorazowo konsultowane ze świeckim moderatorem wspólnoty. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  3. Wszystkie treści znajdujące się na stronach z ograniczonym dostępem, objęte są prawem autorskim. Powielanie i dystrybucja tych treści są zabronione.
  4. Wszelkie zauważone nieprawidłowości należy zgłaszać do świeckich moderatorów wspólnoty (kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub administratora strony Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  5. Jeżeli nie wyrażasz zgody na przestrzeganie powyższych reguł, poproś o usunięcie Twojego konta. W tym celu powiadom administratora strony: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zespół ds. Komunikacji i Mediów Wspólnoty Nazaret